Susisiekime

El. paštas: info@cargowin.eu
Telefonas: +370 686 89985

Įmonė

UAB Krovinių pasaulis
Įmonės kodas: 304346878
Adresas: Šilutės pl. 27, LT-91107 Klaipėda

Kaip CargoWin platforma veikia? 


A. GAMYBININKAMS IR PREKYBININKAMS


I. KAINŲ APKLAUSŲ ORGANIZAVIMAS TARP "SAVŲ" VEŽĖJŲ


Vienkartinis pasiruošimo etapas - atrinktus vežėjus pakviečiate į platformą

Mes Jums galime pateikti potencialių vežėjų sąrašą atrinkus pagal pateiktus poreikius (kryptis, transporto ir priekabų tipą,...)

Jums tereikia nurodyti Jūsų vežėjų elektroninių paštų adresus. Platforma automatiškai išsiųs pakvietimus. Jūs bet kada matysite ar vežėjas jau prisiregistravo. Esant reikalui galėsite išsiųsti pakartotinius pakvietimus vieno mygtuko paspaudimu.

Taip pat galite iš anksto sukurti norimas vežėjų grupes, krovinių skelbimo šablonus, o tai ženkliai palengvins ir paspartins darbą vėliau.
Paskelbiate krovinį

Skelbiate krovinį jį įvesdami arba kopijuodami iš ankstesnio arba pasinaudojate šablonu, kurį susikūrėte anksčiau.
Nusprendžiate ar krovinys bus skelbiamas tik Jūsų atrinktiems vežėjams  arba tiesiog nurodote vežėją kurio sutikimą pervežimui norite gauti (vežėjo paskyrimas). Sulaukiate vežėjų pasiūlymų

Deratės ir atsakote į vežėjų klausimus. Renkatės tinkamiausią pasiūlymą. Pagal kainą, vežėjo patikimumą arba kitus Jums svarbius parametrus. Taip pat galite siūlyti/keisti Jūsų kainą vežėjams. 

Tinkamiausią pasiūlymą patvirtinate ir nurodote kokį sandorio dokumentą platforma turi sugeneruoti: vienkartinio pervežimo sutartį ar pervežimo užsakymą.Sudarote sandorį

Vežėjui patvirtinus, platforma sugeneruoja Jūsų pasirinktą dokumentą ir pateikia Jums bei vežėjui. Belieka dokumentą pasirašyti ir apsikeisti kopijomis su vežėjui. Tai galite atlikti ir per platformą.

Visada žinote kokioje būsenoje Jūsų krovinys: planuojamas, vykdomas pervežimo paslaugos pirkimas, jau susitarta, jau pervežamas,..Kontroliuojate pervežimo eigą

Derinate su vežėju visus klausimus (pakrovimo, iškrovimo laikus ir t.t.) tiesiog pačioje platformoje.


 Apsikeičiate reikiamų dokumentų kopijomis. Pavyzdžiui vežėjas po pervežimo atlikimo pateikia Jums CMR ir kitų priedų kopijas.
 


Įvertinate vežėjo darbą

Pervežimui pasibaigus, gavus visus reikiamus dokumentus iš vežėjo. Įvertinate kaip jis atliko sandorį.Taip pat galite susipažinti su trumpa naudojimosi informacija ČIA


B. VEŽĖJAMSVienkartinis pasiruošimo etapas - įkeliate reikiamų dokumentų kopijas

Šie dokumentai bus pasiekiami krovinių siuntėjams ir didins siuntėjų pasitikėjimą Jumis.

Dalyvaujate krovinių pervežimo kainų apklausose ir/arba paskirstyme

Jūs, kaip Vežėjas turite tris krovinio gavimo kelius:
- krovinio siuntėjas Jums priskiria krovinį ir laukia Jūsų sutikimo pervežti pagal jau anksčiau sudarytos sutarties sąlygas. - Jūs esate apie tai informuojamas ir matote krovinį savo darbastalyje ir priimate arba nepriimate pervežimui.
- krovinio siuntėjas Jus pakviečia pateikti pasiūlymą - Jūs esate apie tai informuojamas ir matote krovinį savo darbastalyje ir teikiate siūlymus.
Sudarote sandorį

Krovinio siuntėjui sutikus su Jūsų pasiūlymu, patvirtinsite sutikimą sudaryti sandorį. Platforma sugeneruoja patvirtinantį dokumentą ir pateikia Jums bei siuntėjui. Belieka dokumentą pasirašyti ir perduoti siuntėjui. Tai galite atlikti ir per platformą.

Vykdote pervežimą

Derinate su krovinio siuntėju visus klausimus (pakrovimo, iškrovimo laikus ir t.t.) tiesiog pačioje platformoje. Apsikeičiate reikiamų dokumentų kopijomis. Pavyzdžiui po pervežimo atlikimo pateikiate siuntėjui CMR ir kitų priedų kopijas.


Įvertinate darbo su siuntėju patirtį

Įvertinate bendradarbiavimo su siuntėju eigą.


Įvertinate siuntėjo atsiskaitymą su Jumis

Ar apmokėjimą gavote laiku? Ar vėlavo? O gal iki šiol neapmokėjo? Jūsų įvertinimas svarbus visiems vežėjams.
Taip pat galite susipažinti su trumpa naudojimosi informacija ČIA