Susisiekime

El. paštas: info@cargowin.eu
Telefonas: +370 686 89985

Įmonė

UAB Krovinių pasaulis
Įmonės kodas: 304346878
Adresas: Šilutės pl. 27, LT-91107 Klaipėda

Apie CargoWin

CargoWin tikslai 

Palengvinti, automatizuoti B2B krovinių transportavimo sandorių sudarymo ir pervežimų vykdymo bei kontrolės procesus. 

Kaip gimė CargoWin idėja?

Idėjos autoriai jau eilę metų dirba logistikos srityje. Matė ir jautė poreikį įrankiui, kuris leistų greičiau surasti krovinius arba vežėjus, sudaryti sandorius. Nusprendė imtis iniciatyvos ir sukurti platformą, kokios Lietuvoje dar nebuvo. Pati idėja per laiką evoliucionavo. Pirma mintis buvo – sukurti krovinių biržą veikiančią ne kaip skelbimų lenta, o kaip aukcionas. Pradėjus ruošti būsimos platformos viziją ir bendraujant su gamybinėmis įmonėmis, pamatėme, kad „tiesiog aukcionas“ nėra tai, ko labiausiai reikia. Gamybinės ir prekybinės įmonės orientuojasi sukaupti „patikimų“ vežėjų ratą ir krovinius didžia dalimi vežti per juos. Pamatėme, kad darbo su šiais vežėjais veikla tiesiog "prašosi"  pasikartojančių veiksmų automatizavimo, patobulinimo, palengvinimo. Tad buvo nuspręsta sukurti platformą, leisiančią efektyviau sudaryti transportavimo sandorius bei paprasčiau valdyti ir kontroliuoti tolimesnį šių sandorių vykdymą.

Jau starto metu CargoWin krovinių siuntėjams bei vežėjams pateikia gana platesnių galimybių ir lankstesnį įrankį negu panašūs produktai Lietuvoje. CargoWin - įrankis leisiantis Jūsų darbuotojams dirbti dar našiau ir lengviau.

Jums naudojimasis platforma CargoWin kainuos tiktai tada, kai gausite „rezultatą“. Jokių mėnesinių mokesčių. Plačiau skaitykite ČIA


Komanda

 Arnoldas1.jpg
Arnoldas Rūškys
Direktorius ir projekto vadovas
Ernestas.jpg
Ernestas Račkelis
Pardavimų vadovas 
Martynas.jpg 
Martynas Čiuželis
Investuotojas