Susisiekime

El. paštas: info@cargowin.eu
Telefonas: +370 686 89985

Įmonė

UAB Krovinių pasaulis
Įmonės kodas: 304346878
Adresas: Šilutės pl. 27, LT-91107 Klaipėda

Apie CargoWin

CargoWin tikslai 

Sutrumpinti logistikos grandinę, suvedant tiesioginius krovinio siuntėjus su vežėjais.Palengvinti, automatizuoti B2B krovinių transportavimo sandorių sudarymo ir vykdymo procesus.

Kaip gimė CargoWin idėja?

Idėjos autoriai jau eilę metų dirba logistikos srityje. Matė ir jautė poreikį įrankiui, kuris leistų greičiau surasti krovinius arba vežėjus, sudaryti sandorius. Nusprendė imtis iniciatyvos ir sukurti platformą, kokios Lietuvoje dar nebuvo. Pati idėja per laiką evoliucionavo. Pirma mintis buvo – sukurti krovinių biržą veikiančią ne kaip skelbimų lenta, o kaip aukcionas. Pradėjus ruošti būsimos platformos viziją ir bendraujant su gamybinėmis įmonėmis, pamatėme, kad „tiesiog aukcionas“ nėra tai, ko labiausiai reikia. Atvira birža labiau domino logistikos tarpininkus – juk jie gyvena iš maržos. Tad pigiausio vežėjo medžioklė, bei tuo pačiu „geros kainos“ fiksavimas krovinio siuntėjui yra tarpininko sėkmės šaltinis. Gamybinės ir prekybinės įmonės per paskutinį laikotarpį orientuojasi sukaupti „patikimų“ vežėjų ir ratą ir krovinius didžia dalimi vežti per juos. Pamatėme, kad darbo su šiais vežėjais veikla⁠visų pirma  reikalauja pasikartojančių veiksmų automatizavimo, patobulinimo, palengvinimo. Tad buvo nuspręsta sukurti platformą, leisiančią efektyviau sudaryti transportavimo sandorius bei paprasčiau valdyti ir kontroliuoti tolimesnį šių sandorių vykdymą.

Darbus pradėjome 2016 antro ketvirčio pradžioje. Per paskutinį pusmetį Lietuvoje atsirado panašių projektų. Tačiau, manome jau starto metu CargoWin krovinių siuntėjams bei vežėjams pateikia gana platesnių galimybių ir lankstesnį įrankį negu jau esami projektai. Įrankį kuris leis klientų darbuotojams dirbti dar našiau ir lengviau.

Šiuo metu ko gero išsiskirsime ir kainodara. Jums naudojimasis platforma CargoWin kainuos tiktai tada, kai gausite „rezultatą“. Jokių mėnesinių mokesčių. Plačiau skaitykite ČIA


Komanda

Arnoldas Rūškys 
Arnoldas Rūškys
Direktorius ir tuo pačiu projekto vadovas

Deividas Lubys
Pardavimų vadovas
Martynas.jpg 
Martynas Čiuželis
Investuotojas